Zdrowa dieta

Optymalne wykorzystanie potencjału produktów funkcjonalnych wymaga odpowiedniej wiedzy. Ten dział pomoże Ci poszerzyć swoją wiedzę z zakresu odżywiania i funkcjonowania ciała człowieka.

Chcesz odmienić swoje życie, ale nie wiesz jak? Chciałbyś zrobić coś dla siebie, nie dla innych? Zadbać o swoje ciało i swój organizm? Sprawić, że poczujesz się lepiej, nabierzesz energii do działania? Zacznij wprowadzać codzienne, zdrowe zmiany, które zapoczątkują wielką odmianę Twojego życia.

Podstawą zmiany jest zdrowa dieta, stosowana codziennie. Nie mówimy tu o milionach wyrzeczeń, odejmowaniu sobie od ust wszystkiego, co smaczne i wyliczaniu każdej kalorii. Bynajmniej! Mówimy o zdrowych, smacznych posiłkach, serwowanych 5 razy dziennie, zapobieganiu uczuciu głodu i efektowi jojo po zbyt radykalnych działaniach.

Zdrowa dieta jest wskazana dla każdego - mężczyzn, kobiet, nastolatków czy też dzieci. Stosowana regularnie nie tylko pozwoli na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale też na poprawę równowagi organizmu, odtrucie go z toksyn, dostarczenie sobie witamin i minerałów, a także zahamuje apetyt na niezdrowe, fastfoodowe jedzenie. Nasze programy mają wartość edukacyjna - nabierania zdrowych nawyków, takich jak umiejętność liczenia kalorii czy regularnego przyjmowania posiłków a w momencie osiągnięcia zamierzonego efektu możemy traktować posiłki SmartFood jako "narzędzie" do kontroli kalorii.

Jak to zrobić? Sięgnij po SmartFood - dostaniesz ogromną porcję inspiracji na zdrowe posiłki, które możesz dowolnie modyfikować, łączyć i zmieniać. Sięgnij po ruch - dostaniesz gigantyczną porcję energii na cały dzień, a kalorie będą spalały się kilkakrotnie szybciej. Pamiętaj - wystarczą małe, systematyczne zmiany, by dzięki nim zobaczyć ogromną rewolucję!SmartFood_zdrowie

Porady dietetyka

Czym jest kaloria?

Poznaj definicję i zapoznaj się z podstawowymi informacjami, czym grozi nadmiar kalorii w pożywieniu i jak sobie z nim poradzić.

więcej porad

Inspiracje kulinarne

Surówka z porem, marchewką i jabłkiem - 166 kcal

Pyszna surówka warzyw, owoców i orzechów, którą możemy przygotować o każdej porze roku ze względu na dostępność produktów. Łatwa w przygotowaniu i zaspokajająca apetyty na dłuższy czas.

więcej inspiracji

Sklep

Zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej »