Dziennik Pauliny

Paulina to młoda, zapracowana mama. Podczas ciąży i w okresie bezpośrednio po niej, przytyła 27 kg i osiągnęła wagę 90 kg. Dzięki swojej determinacji i SmartFood, Paulina jest na najlepszej drodze, aby wrócić do swojej naturalnej wagi: 63 kg.

Dostosowując dietę do Twoich potrzeb maksymalizujemy szansę na jej dobre skutki. Zapoznaj się z historiami osób, które sięgnęły po dietę opartą na produktach SmartFood. Przekonaj się na własne oczy, jaka różnica jest przed i po stosowaniu diety. Nie musisz wierzyć na słowo. Poznaj osoby, które zgodziły się dać swoją historię, by inspirować innych do zmiany sposobu odżywiania. Pozwól sobie na zmianę. 


 1. 14 grudzień 2014

  Efekry Diety - PaulinaMoja historia ze SmartFood różni się od innych.

  Krótko po ciąży przytyłam 27 kg - dotknął mnie problem, z którym boryka się wiele młodych matek. Nie miałam wpływu na szybki przyrost masy ciała, a ilość obowiązków związanych z wychowaniem dziecka uniemożliwiała poświęcenie części mojego czasu na ćwiczenia na siłowni i przygotowywanie dietetycznych posiłków. Jednak po przekroczeniu bariery 90 kg powiedziałam stop!

  Zmobilizowałam się i zaczęłam ćwiczyć - wykorzystywałam każde wolne 10 minut na domowe treningi. Efekty przychodziły, ale powoli. Musiałam zacząć odchudzanie kompleksowe. Wraz z ćwiczeniami bardzo istotne stało się dbanie o to, co wkładam do garnka. Niestety ilość zadań domowych i służbowych nie zmniejszyła się, a wręcz odwrotnie. Wtedy dowiedziałam się o SmartFood.

  Oczywiście, na początku podeszłam z dużym dystansem do nowego produktu - wówczas nowości na rynku. Jedyna myśl, która przychodziła mi do głowy - ot, kolejna "dieta-cud". Dodatkowo produkty w saszetkach kojarzyły mi się dosyć jednoznacznie - chemia, polepszacze - jednym słowem nic dobrego. Doszłam jednak do wniosku, że nie będę z góry spisywać produktów SmartFood na straty, i dowiem się, jak działają. Znalazłam w sieci artykuły na temat mechanizmów działania diet LCD i VLCD (diet niskokalorycznych), ich zastosowania medycznego, i postanowiłam spróbować.

  Kontakt z dietetykiem okazał się przełomowy. Opisałam dokładnie swoją sytuację, przyzwyczajenia, warunki fizyczne. W odpowiedzi otrzymałam odpowiedni program i konkretne wskazania, co zrobić, żeby zacząć chudnąć i jednocześnie mieć energię na ćwiczenia.

  SmartFood_Paulina

  Szybko okazało się, że popularne opinie nie zawsze są wiarygodne. Posiłki SmartFood są wolne od GMO, nie posiadają w składzie polepszaczy ani środków spulchniających. Do tego są naprawdę smaczne i treściwe - różnorodność pozwala na dostosowanie posiłków do moich upodobań. Włączenie zielonych warzyw do diety sprawia, że posiłki za każdym razem mogą mieć inny smak. I najważniejsze - szybkie przygotowanie i utrata wagi w nieprawdopodobnym tempie! Dla mnie super!

  Od tamtego momentu wskazówka wagi spadała z dnia na dzień, a moja motywacja rosła. Po 4 tygodniach restrykcyjnej diety zaczęłam włączać normalne posiłki, przy równocześnie zwiększonej aktywności fizycznej - restrykcyjny program powodował, że nie zawsze miałam siłę na ciężki trening. 

  Obecnie zastępuję ok 40 - 50% normalnych posiłków produktami SmartFood - proces chudnięcia nie jest już tak spektakularny, jak na początku kuracji, ale waga spada. Do wykonania planu zostało jeszcze parę kilogramów, ale nie widzę możliwości, żeby się nie udał :)


  "Jeśli mi się udało, to może udać się każdemu!"


  Waga
  72
  Tydzień
  21
  Postęp
  - 18 kg

Paulina (30)

Waga
72
Tydzień
21
Postęp
- 18 kg

Ja tez tak chcę!

Porady dietetyka

BMI

(ang. Body Mass Index) to współczynnik masy ciała, który obliczamy dzieląc masę ciała (podaną w kilogramach) przez wzrost podniesiony do kwadratu (podany w metrach). Kalkulator BMI został opracowany na podstawie danych opublikowanych przez Światową Organizację Zdrowia.

więcej porad

Inspiracje kulinarne

Zupa dyniowa - 4 porcje po 115 kcal

Pyszna zupa dyniowa sprawdzi się jako posiłek dla całej rodziny. Odpowiednio dobrane przyprawy równoważą neutralny smak dyni i powodują, że posiłek zadowoli każdego amatora smacznej kuchni. Łatwa i szybka w przygotowaniu.

więcej inspiracji

Sklep

Zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej »