Dania dietetyczne

Zdrowy tryb życia – odpowiednie nawyki żywieniowe, dieta, sport czy walka z nałogami – staje się coraz bardziej popularny.

Chęć bycia zdrowym i możliwość pochwalenia się zgrabną, wysportowaną sylwetką motywuje wiele osób, bez względu na wiek czy płeć. W większości przypadków bycie fit przestaje już być chwilową modą i zaczyna funkcjonować jako nowy, lepszy styl życia. Trzeba jednak wiedzieć, że wysiłek fizyczny jest niezbędny w drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki, ale tak naprawdę 70% sukcesu zależy od odpowiednio dobranej diety. Warto zatem zwrócić większą uwagę na to, co i kiedy jemy. 

Odpowiednio zbilansowana dieta

Przygotowanie zdrowych, dietetycznych dań dla niektórych może być jednak sporym wyzwaniem. Główną przyczyną jest trudność w pogodzeniu pracy zawodowej lub obowiązków domowych z codziennym przygotowywaniem posiłków. Ponadto odpowiednio zbilansowana dieta wymaga od nas posiadania sporej wiedzy na temat dziennego zapotrzebowania na różnego rodzaju składniki odżywcze, które są niezbędne do zaspokojenia naszych potrzeb żywieniowych. Dobrym rozwiązaniem jest zatem skorzystanie z usług fachowców, którzy podadzą nam gotowe rozwiązania i zapewnią nie tylko zdrowie, ale i szybkie rezultaty w postaci utraty zbędnych kilogramów.

Produkty odchudzające SmartFood

Uznaje się, że osoba będąca na diecie niskokalorycznej powinna przyjmować od 800 do 1400 kcal na dobę. Dieta składa się wtedy w 20-25% z tłuszczów, w 50-55% z  węglowodanów i w 20% z białek.

Zaopatrując się w gotowe dania dietetyczne SmartFood, mamy pewność, że dostarczymy optymalną ilość wszystkich niezbędnych składników, w tym również witamin, mikroelementów i makroelementów. Wybór bardzo prostych w  przygotowaniu i zróżnicowanych posiłków jest duży, przez co sprostają one wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Oferta obejmuje zarówno dania obiadowe, jak i śniadania, kolacje, przekąski, produkty wysokobiałkowe czy napoje. Bardzo istotne jest również to, że posiłki pozbawione są niezdrowych substancji – nie ma mowy o miernych barwnikach, szkodliwych konserwantach czy GMO.

Produkty odchudzające SmartFood wytwarzane są tylko z  naturalnych składników, które poddawane były procesom suszenia powietrzem lub suszenia po zamrożeniu z zastosowaniem obniżonego ciśnienia (tak zwany proces liofilizacji). Poprzez to mamy gwarancję, że posiłki dostarczą nam wszystkich, niezbędnych wartości odżywczych oraz, że są trwałe i zgodne z wszelkimi, restrykcyjnymi zasadami jakościowymi.

Zdrowe nawyki żywieniowe

 Trzeba pamiętać, że pożądanych, trwałych efektów możemy spodziewać się dopiero po spełnieniu kilku kryteriów. Oprócz zbilansowanej diety ważna jest liczba spożywanych posiłków. Głodówka, to jeden z najgorszych wyborów, często wywołujący skutki, zupełnie przeciwne od tych, na które oczekiwaliśmy. Posiłki należy spożywać regularnie, co około trzy godziny, tak aby ostatni przypadał na dwie-trzy godziny przed snem. Ważny jest oczywiście również wysiłek fizyczny, ale nie można zapomnieć o znalezieniu czasu na odpoczynek i regenerację.

Porady dietetyka

Białka Łatwo przyswajalne

Co zrobić, by białka były łatwoprzyswajalne?

więcej porad

Inspiracje kulinarne

Pomidory z czosnkiem i oliwą – 142 kcal

Lekkie, bardzo proste w przygotowaniu i pyszne danie, z dużą zawartością potasu (dzięki pomidorom). To doskonała i zdrowa przekąska, kiedy chwyci nas nagły głód.

więcej inspiracji

Sklep

Zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej »