Programy Diet

Specjalnie skomponowane diety SmartFood są odpowiedzią na indywidualne potrzeby. Dostosowane do typu sylwetki oraz założonych celów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W przypadku problemu z wyborem odpowiedniego programu skorzystaj z formularza kontaktowego.

 • Specjalnie skomponowane Programy odżywiania SmartFood są odpowiedzią na indywidualne potrzeby oraz założone cele.
 • Przygotowaliśmy cztery, różniące się od siebie, programy żywieniowe. Każdy z nich może być stosowany osobno lub jeśli zdecydujesz się  na długotrwałą dietę – jako następujące po sobie etapy.
 • Wszystko zależy od celów, jakie sobie stawiasz. W zależności od czasu i możliwości jakimi dysponujesz, wybierz program, który najbardziej Ci odpowiada.
 • W razie wątpliwości skontaktuj się z naszymi dietetykami korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.

Nasze programy

Proponujemy Ci kompatybilne programy żywieniowe. Co to znaczy kompatybilne? Każdy nasz program żywieniowy możesz stosować osobno, ale możesz też potraktować je jako następujące po sobie etapy diety. Programy dietetyczne mają to do siebie, że ich układ zależy wyłącznie od celów jakie sobie stawiasz: możesz więc starać się o redukcję masy ciała jednorazowo, a możesz też pracować nad swoją sylwetką etapami. Nasze programy dietetyczne to skuteczne diety wspomagające Cię w walce z otyłością.

Słowa „program” używamy świadomie. Wyobrażamy sobie Ciebie jako osobę stawiającą sobie racjonalne cele i dążącą do nich z determinacją. Gotowa dieta czy pełny jadłospis zdrowej diety odchudzającej (wszystko, co potrzebne znajdziesz na naszej stronie) to tylko część tego programu. Pozostałe elementy wypracowujesz sam: decydujesz o uprawianiu sportu, rezygnacji ze słodkich przekąsek. Odświeżasz znajomość biologii i… matematyki: hasła dieta 1000 kcal czy dieta 1500 kcal nie mają dla Ciebie tajemnic. A my dostarczamy Ci najwyższej jakości produkty i… czekamy na efekty.

 • Program efektywny

  Program Efektywny to sposób na szybkie osiągnięcie pierwszych efektów odchudzania. Dzięki niemu zmienisz postrzeganie tego, jaką rolę w Twoim życiu odgrywa odżywianie oraz zmotywujesz się do dalszego działania. Podczas trwania programu efektywnego jesz nie głodując, czujesz się dobrze i szybko zauważasz, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia założonego celu - poprawy sylwetki. To etap, w którym zrealizujesz kolejne cele i osiągniesz oczekiwany efekt.

  Czytaj więcej

 • Program racjonalny

  Program Racjonalny to propozycja dla osób, które chcą schudnąć nie rezygnując z częściowego przyjmowania regularnych posiłków. Polega on na zastąpieniu regularnych dań, produktami SmartFood w zakresie ok. 70% - 80% codziennej diety. Dzięki temu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami, a to z kolei wpływa korzystnie na twoją motywację. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz połączyć proces odchudzania z większą aktywnością fizyczną - pomoże Ci ona jeszcze szybciej osiągnąć zamierzony cel. Program Racjonalny jest też kolejnym etapem po ukończeniu Programu Efektywnego.

  Czytaj więcej

 • Program elastyczny

  Program Elastyczny to propozycja dla osób, które są blisko realizacji założonych celów odchudzania, wszystkich aktywnych i tych, które chcą się pozbyć paru zbędnych kilogramów. Ten etap polega na zastąpieniu regularnych dań, produktami SmartFood w zakresie ok. 50% - 60% codziennej diety. Jeśli chcesz połączyć proces odchudzania z większą aktywnością fizyczną, to program dla Ciebie! Program Elastyczny to kolejny etap po Programie Racjonalnym.

  Czytaj więcej

 • Program utrzymania wagi

  Program Utrzymania Wagi dedykowany jest osobom, które osiągnęły już założone efekty odchudzania. Program umożliwia utrzymanie tych efektów i znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia efektu jo-jo. Ten etap polega na zastąpieniu regularnych dań, produktami SmartFood w zakresie ok. 30% codziennej diety, co w praktyce oznacza zastąpienie jednego regularnego posiłku i przekąsek daniami SmartFood. To łatwa droga do utrzymania bilansu energetycznego na niższym, bezpiecznym poziomie.

  Czytaj więcej

 • SmartFood dla sportowców i aktywnych wegetarian

  Produkty SmartFood przeznaczone są nie tylko dla osób otyłych ale również dla ludzi aktywnych i sportowców. W jakim celu można wykorzystać żywność niskoenergetyczną bogatą w białko i składniki mineralne? Odpowiedź na to zagadnienie umieszczamy poniżej.

  Czytaj więcej

Dobierz dietę dla siebie

Poniżej znajduje się kalkulator, który pomoże Ci precyzyjnie określić, który z Programów SmartFood sprawdzi się w Twoim wypadku najlepiej. Wypełnij wskazane pola, aby przejść do następnego kroku - określenia Twojego indeksu masy ciała (BMI) i wyboru optymalnego programu żywieniowego.

Twoja płeć:

Porady dietetyka

BMI

(ang. Body Mass Index) to współczynnik masy ciała, który obliczamy dzieląc masę ciała (podaną w kilogramach) przez wzrost podniesiony do kwadratu (podany w metrach). Kalkulator BMI został opracowany na podstawie danych opublikowanych przez Światową Organizację Zdrowia.

więcej porad

Inspiracje kulinarne

Sałatka z buraków z jabłkiem - 79 kcal

Smaczna i łatwa w przygotowaniu sałatka, która dzięki obecności buraka i jabłka, zawiera sporo kwasu foliowego oraz witamin. To danie zapewnia zastrzyk energii na dłuższy czas.

więcej inspiracji

Sklep

Zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej »